Kontaktujte nás

Načíst

UV-C svítidlo LUCKY - efektivní a rychlá dezinfekce interiérů

 
 
 

Český výrobce a distributor

bezdrátových technologií, svítidel a elektrokomponent

 

 

Dobrý den,

 

s příchodem nového školního roku i s aktuální, zhoršující se situací šíření nemoci Covid-19, nabízíme dezinfekční germicidní UV-C svítidla Lucky 36W a Lucky 60W. Tento typ lamp dokáže svým zářením zničit virus SARS-CoV-2. Podle velikosti prostoru, který chcete dezinfikovat, zvolíte 36W nebo 60W svítidlo, které jednoduše umístíte do třídy a zapnete. Pro školy a vzdělávací instituce nyní se slevou 15 %.

 

 

Dezinfekce UV-C zářením je spolehlivou možností likvidace virů a bakterií, ale i roztočů a plísní. Tato forma dezinfekce je bez použití chemických látek, které mohou mít v některých případech nepříznivý vliv na lidský organismus. Lampy se běžně používají k dezinfekci povrchů, prostor a předmětů denní potřeby. Jejich uplatnění je nejčastěji ve školách, kancelářích, obchodech, čekárnách, jídelnách, zdravotních zařízeních, fitness či v domácnostech.

 

Při dezinfekci UV-C zářením je třeba správné dodržovat zásady použití dle návodu a nevystavovat sebe ani jiné živé tvory přímému záření. Z tohoto důvodu je tato lampa vybavena detektorem pohybu (dosah cca 10 m), časovými programy a dálkovým ovladačem.

 

Více informací naleznete v přiloženém souboru. Objednávky přijímáme na adrese: prodej@enika.cz, kde při objednání uveďte kód pro slevu LUCKY. V případě jakýchkoliv otázek se na nás neváhejte obrátit.

 

 
 
 
 

 

Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.