Kontaktujte nás

Načíst

Spolupráce

Zakázkové služby

Našim zákazníkům nabízíme celou řadu zakázkových služeb, jakými jsou CNC obrábění, plnobarevný potisk a 3D tisk a zakázkový vývoj. Vždy se snažíme o co nejindividuálnější přístup, abychom dokonale znali potřeby zákazníka a dosáhli precizního výsledku.

Dodáte:

  • Své požadavky, návrh, úpravy, ..

My zajistíme:

  • Profesionální úpravu
  • Individuální přístup k zakázce
  • Vyrobení přípravku
  • Dodání vzorků ke schválení
  • Přijatelnou cenu

Služby

Zakázkový vývoj

Díky našemu dlouholetému know-how v oblasti instalační elektroniky a řídicích systémů nám naše moderní vývojové, testovací a výrobní kapacity umožňují vyvíjet specializovaná řešení na základě požadavků zákazníka. Více o zakázkovém vývoji zde.

CNC obrábění

Zákaznická úprava zapouzdření , vrtání či frézování do plastových a kovových materiálů, vrtání otvorů pro LED diody, frézování otvorů pro displeje nebo tlačítka, řezání závitů
Podklady zašlete v:
- Adobe Acrobat – výkres ve formátu .pdf
- AutoCad – výkres ve formátu .dxf (a současně .pdf)

Plnobarevný potisk

Tisk na plast, sklo a některé druhy kovů, UV trvanlivý a odolný potisk, tisková plocha až 300 x 400 mm, tloušťka potiskového materiálu do 150 mm, maximální rozlišení tisku 1440 x 1200 dpi
Podklady zašlete v:
- Adobe Acrobat – výkres ve formátu .pdf
- CMYK, 300 DPI
- Schéma potisku

3D tisk

Výroba požadovaných dílů, prototypů či 3D modelů pomocí nejmodernějších profesionálních produkčních technologií PolyJet (podobné inkoustové tiskárně, kde je místo inkoustu fotopolymer, který se vytvrzuje UV světlem). Tvarově a rozměrově velmi přesný 3D tisk v rozlišení 300 × 300 × 600 DPI, tloušťka jedné vrstvy je 0,028 mm, základní přesnost 0,1 mm. Maximální rozměry pro tisk 234 × 192 × 148,6 mm (pro větší rozměry lze předmět případně rozdělit a po vytištění slepit).
Materiál výtisku VeroWhitePlus (barva: bílá, pevnost v tahu: 58 MPa, tažnost: 10 – 25 %, modul pružnosti: 2700 MPa, tvrdost Shore 85, teplotní odolnost: 48 °C).
Podklady zašlete v: .stl (případně .step, .sat, .iges, …)

Dotazy na cenu a termín tisku (obvykle 2 až 3 pracovní dny)

Kariéra Kontaktní formulář

Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.