Kontaktujte nás

Načíst

Kompletní zapouzdření pro inteligentní domácnost či průmysl!

 
 
 
 

Český výrobce a distributor

bezdrátových technologií, svítidel a elektro komponentů

 
Kompletní zapouzdření pro inteligentní domácnost či průmysl
 
 

Společnost Enika.cz představuje širokou nabídku plastových krabiček s širokým využitím pro obory HVAC, automatizace nebo průmyslové elektroniky od známé italské značky Italtronic. Po mnoha letech výzkumu a vývoje přináší zákazníkům skutečné výhody ve výběru širokého sortimentu typů a jejich příslušenství pro DIN lištové i nástěnné krabičky.

 
Které z typů krabiček jsou vhodné pro nástěnné aplikace?
  • iTouch – moderní zapouzdření elektroniky s využitím 4,3“ displeje
  • Thermo – čtvercové nebo obdélníkové provedení zapouzdření, např. pro termostaty
  • Cbox – malá krabička pro umístění do elektroinstalačních (KU) krabic
  • EYEbox – univerzální, pro široké využití od senzorů (plynů, pohybu atd.), termostatu až po zapouzdření pro IoT
 

 Pro domácnosti, kde je trendem interaktivní rozhraní v podobě displeje je řešením krabička iTouch, která nabízí prostor pro 4,3“ kapacitní nebo dotykový displej. Další možností je varianta EYEboxu s moderním pojetím designu a prostorem pro 2,8“ displej. Nadčasový design nabízí i starší verze nástěnných krabiček Thermo v provedení tvarů čtverce nebo obdélníku. Posledním typem je krabička Cbox, která je určená pro montáž do elektroinstalačních (KU) krabic, jako vysílač nebo přijímač různých signálů.

 
… a které na DIN lištu?
  • Modulbox XTS – designové, moderní, široká škála velikostí (1 až 12M), druhů a příslušenství
  • Modulbox One – základní řada krabiček s možností speciálních s výškou až 68 mm
  • Modulbox Compact – nízký profil, univerzální příslušenství, široká škála velikostí a druhů
  • Modulbox PLC – pro zařízení se složitou a velkou elektronikou, jako je malý PLC
  • řada Railbox – vhodné řešení pro ušetření místa v rozvaděči, DPS ve vertikálním směru, propojení více krabiček BUS konektorem, možnost svorkovnic vodorovně nebo svisle
 

 Dnes oblíbené krabice na DIN lištu nabízejí širokou škálu možností, které mohou uspokojit jakoukoli potřebu zákazníka. Modulboxy z řad One nebo XTS jsou si tvarem podobné, liší se pouze určitými vlastnostmi (šířka, široká nabídka druhů provedení i příslušenství). Modulbox Compact ctí podobné parametry a příslušenství jako XTS, je ovšem unikátní díky svému nízkému profilu (32 mm). Modulbox PLC je opakem, vhodným pro zařízení se složitou a velkou elektronikou jako je malý PLC. 
 Embedded DIN krabice vychází z tvarů Modulbox XTS nebo Compactu, které jsou speciálně upraveny pro mini PC (Raspberry, Beagleboard, Arduino atd.) a tím rozšiřují celkové využití další elektroniky.
 Řada Railbox je vhodným řešením při ušetření místa v rozvaděči, z důvodu umístění DPS ve vertikálním směru. Nabízí možnost propojení více krabiček BUS konektorem, umístění svorkovnic vodorovně nebo svisle a další vlastnosti.

 
 

ENIKA.CZ, s.r.o. | tel.: +420 493 773 311 | enika@enika.cz

 
 
MailerLite
 

Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.