Kontaktujte nás

Načíst

TVS diody - rozšiřujeme pro Vás naše skladové zásoby!

 
 
 
 

Český výrobce a distributor

bezdrátových technologií, svítidel a elektro komponentů

 
 

Nebezpečné napěťové špičky ohrožují naše citlivá elektronická zařízení přenosem po rozvodné síti, činností jiných elektronických obvodů (typicky spínané zdroje) nebo vlivem elektrostatické elektřiny.

Základním principem činnosti TVS diod je udržení konkrétní hodnoty napětí i v případě krátkých, ale velkých napěťových špiček.  TVS diody patří mezi ochranné prvky typu „Clamp“ tedy drží určitou hodnotu napětí v případě škodlivého zvýšení napětí.

 
  • POMOHOU všude tam, kde je třeba zajistit velmi rychlou odezvu na napěťové špičky s dostatečnou rezervou výkonu a velkou spolehlivostí. Dostupné jsou od jednotek do stovek Voltů. Provedení ve standardních rozměrech pouzder SMD nebo s vývody pro klasickou montáž.
  • SLOUŽÍ k ochraně elektronických obvodů a jsou široce používané napříč elektronickým průmyslem, od mobilů a vstupů USB až po robustní nabíječe elektromobilů. 
 
  • U většiny nabízených typů se jedná o provedení ve standardizovaných pouzdrech, která umožňují konstruktérům variabilitu výrobců.
  • Z důvodu narůstajícího používání těchto diod rozšiřujeme pro vás naše skladové zásoby.
 
Více ZDE
 

Díky našemu dlouholetému partnerství s předním výrobcem těchto komponent, společností Littelfuse, zaručujeme špičkovou kvalitu a 100% servis pro vaše výrobky. Vyzkoušejte některou z TVS diod, rádi Vám poskytneme technickou podporu, zajistíme vzorky a pomůžeme s dodávkami.

 
 
 
 
 
 
 

ENIKA.CZ, s.r.o. | tel.: +420 493 773 311 | enika@enika.cz

 
 
MailerLite
 

Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.